مدل ژل لب عروسکی چاکدار چیست و چگونه تزریق آن انجام می‌شود؟

مدل ژل لب عروسکی چاکدار چیست و چگونه تزریق آن انجام می‌شود؟

زمانی که صحبت می‌کنید، اولین چیزی که در چشم مخاطب شما زیبا جلوه می‌کند، لب‌های شما است. لب‌ها نقش بسیار مهمی را در زیبایی چهره شما برعهده دارند. بسیاری از افراد به واسطه داشتن لب‌های کوچک و جمع و جور، اعتماد به نفس کمی برای حضور در اجتماع دارند  و یا احساس می‌کنند که باید تغییری در فرم لب‌های خودشان بدهند. با وجود امکان تزریق ژل با روش‌های مختلف در لب‌ها، هیچ محدودیتی برای فرم دادن به لب‌ها وجود نخواهد داشت. مدل ژل لب عروسکی چاکدار، یکی از خاص‌ترین مدل‌های تزریق ژل لب است که ظاهر زیبایی به لب‌ها و چهره شما می‌دهد. اگر می‌خواهید بدانید که این ژل لب چگونه در لب‌های شما تزریق می‌شود، این مقاله را تا انتها بخوانید.

مدل ژل لب عروسکی چاکدار چیست؟

تزریق ژل لب می‌تواند با روش‌های مختلفی انجام شود که یکی از این روش‌ها، تزریق ژل به فرم عروسکی است. معمولا فرم لب‌های عروسکی باعث حجم دهی یکسان به لب‌های پایین و بالا خواهد شد و همین موضوع زیبایی این فرم لب‌ها را چندین برابر می‌کند. مدل ژل لب عروسکی چاکدار همان ژل لب عروسکی است که در لب پایینی آن یک چاک قرار دارد تا برجستگی و زیبایی لب پایینی را چندین برابر کند.

ژل لب مدل عروسکی با ژل لب چاکدار کمی تفاوت دارد، اما هر دو برای افرادی که می‌خواهند فرم لب‌های خودشان را حجیم و قرینه کنند، گزینه بسیار خوبی هستند. به همین خاطر اگر از آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید در عین حفظ ظاهر طبیعی لب‌ها، زیبایی لب‌های خودتان را چندین برابر کنید، کافیست که مدل ژل لب عروسکی چاکدار را انتخاب نمایید.

نحوه تزریق ژل لب عروسکی چاکدار

برای تزریق ژل لب مدل قلوه‌ای و عروسکی باید حتما لب‌های شما بی حس شوند. به همین خاطر ابتدا پزشک حدود نیم ساعت قبل از تزریق یک بی حسی موضعی به لب‌های شما می‌زند تا در هنگام تزریق هیچ درد و ناراحتی را احساس نکنید. می‌توان این ژل‌ها را با لیدوکائین ترکیب کرد تا بیمار در حین تزریق هیچ گونه درد و ناراحتی را احساس نکند. پس از بی حس شدن لب بیمار، ناحیه تزریق ضد عفونی خواهد شد. ابتدا ژل در لب بالا تزریق می‌شود تا لب به فرم دلخواه فرد برسد.

سپس برای ایجاد چاک در لب پایینی، با یک وسیله مخصوص لب از وسط به دو قسمت تقسیم می‌شوند و تزریق در دو طرف لب انجام می‌گردد. معمولا تزریق در قسمت میانی لب انجام نمی‌شود و یا اگر انجام شود بسیار جزئی خواهد بود. با توجه به اینکه حجم دو طرف لب بیشتر از بخش میانی است، گویا یک خط در وسط لب پایینی ایجاد شده که لب پایینی را به دو قسمت تقسیم بندی می‌کند. در نهایت پس از تزریق ژل در لب‌های خودتان می‌توانید نتیجه را مشاهده کنید، ولی معمولا برای مشاهده نتیجه نهایی، می‌بایست چند روزی را صبوری کنید.

مدل ژل لب عروسکی چاکدار چیست؟

ماندگاری ژل لب چاکدار عروسکی

ماندگاری ژل لب چاکدار عروسکی وابسته به نوع ژل انتخاب شده و همچنین ترکیبات به کار رفته در آن است. به همین خاطر یک بازه زمانی طولانی ۳ تا ۱۲ ماهه برای ماندگاری ژل لب عروسکی چاکدار وجود دارد. برخی از افراد ممکن است به دلیل استفاده از ژل مرغوب و مراقبت مناسب از لب‌های خودشان تا ۱۲ ماه نیز شاهد ماندگاری مدل ژل لب عروسکی چاکدار باشند، اما در برخی از مواقع نیز ماندگاری ژل به ۳ ماه می‌رسد.

میانگین ماندگاری ژل لب چاکدار عروسکی ۶ ماه است. بعد از گذشت ۶ ماه می‌توانید برای تمدید ژل لب اقدام کنید. به دلیل اینکه زیبایی این فرم لب به چاک وسط لب پایینی است، پس بسیار مهم است که به محض محو شدن این چاک برای تمدید ژل اقدام کنید. در غیر این صورت فرم لب شما مشابه با عروسکی ساده خواهد بود.

مدل ژل لب عروسکی چاکدار مناسب چه افرادی است؟

انتخاب یک مدل ژل لب مناسب دغدغه افرادی است که می‌خواهند بهترین فرم را برای لب‌های خودشان به ارمغان بیاورند. مدل ژل لب عروسکی چاکدار یکی از زیباترین فرم لب‌ها است که بیشتر نوجوانان و جوانان آن را انتخاب می‌کنند. فرم این نوع لب مشابه با لب عروسکی است، ولی اگر می‌خواهید کمی زیبایی ظاهری به لب‌های خودتان بدهید؛ پیشنهاد ما انتخاب این فرم لب است. مدل لب عروسکی بیشتر برای افرادی که فرم صورت دایره‌ای یا مستطیلی دارند، مناسب است. البته که انعطاف پذیری زیادی برای تزریق ژل به فرم عروسکی وجود دارد و این شما هستید که باید با توجه به فرم صورت و سلیقه خود، بهترین فرم را برای لب‌های خودتان انتخاب نمایید.

مدل ژل لب عروسکی چاکدار مناسب چه افرادی است؟

ژل لب عروسکی ساده بهتر است یا چاکدار؟

مدل ژل لب عروسکی چاکدار یکی از جدیدترین مدل‌های لب است که توانسته در میان نوجوانان و جوانان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند. در این روش تزریق ژل در لب، به جای اینکه لب پایینی فرم صاف داشته باشد، دارای یک چاک است. این چاک ظاهر زیباتر و قرنه‌تری به لب عروسکی شما می‌دهد. به دلیل اینکه فرم لب بالایی در هر دو مدل لب عروسکی چاکدار و ساده یکسان است، شما می‌توانید بسته به سلیقه و نظر شخصی خود بهترین مدل تزریق ژل در لب را انتخاب نمایید.

تزریق انواع فرم ژل لب در درمانگاه تخصصی آی گل

با وجود تنوع بالای فرم‌های لب برای تزریق، شما باید به یک درمانگاه تخصصی و حرفه‌ای برای تزریق ژل در لب‌ها مراجعه کنید. در این صورت دیگر خیالتان از بابت زیبایی لب‌ها و فرم گرفتن آن‌ها به صورت طبیعی راحت خواهد بود. درمانگاه تخصصی آی گل به غیر از اینکه از تیم متخصص و باتجربه برای تزریق ژل لب کمک می‌گیرد، از بهترین فیلرها و ژل‌ها برای تزریق در لب‌ها استفاده خواهد کرد. به همین خاطر نتیجه تزریق ژل لب در این درمانگاه دقیقا مطابق با همان چیزی است که شما مد نظر دارید. برای دریافت مشاوره جهت انتخاب بهترین فرم تزریق ژل لب، کافیست که با تیم درمانگاه تخصصی آی گل در ارتباط باشید.