نتیجه کاشت ابرو بعد از یکسال و عواملی که روی آن تاثیر دارند

نتیجه کاشت ابرو بعد از یکسال و عواملی که روی آن تاثیر دارند

ریزش ابرو می‌تواند تاثیر منفی روی زیبایی ابروها داشته باشد. زمانی که بخش زیادی از ابروهای شما می‌ریزند و کم پشت می‌شوند، دو راه بیشتر پیش روی شما نیست. اول اینکه می‌توانید از روش‌های آرایش دائمی یا موقتی کمک بگیرید و بدون هزینه زیاد، ابروهای خودتان را به صورت موقتی ترمیم کنید. دوم اینکه می‌توانید کاشت ابرو دائمی را انجام دهید و بعد از یکسال نتیجه آن را ببینید. کاشت ابرو بعد از یکسال به بهترین نتیجه خود می‌رسد و می‌توانید پس از آن ابروهای خودتان را مانند گذشته اصلاح کنید و از زیبایی آن‌ها نهایت لذت را ببرید.

نتیجه کاشت ابرو بعد از یکسال

نتیجه گیری در مورد تاثیر و یا عوارض کاشت ابرو تا چند ماه بعد از انجام این کار، امکان پذیر نیست. نتیجه کاشت ابرو بعد از یکسال قابل مشاهده است و تا قبل از آن پروسه ریزش و رویش مجدد ابروها اتفاق می‌افتد. حدود ۱ هفته بعد از کاشت ابرو، باید منتظر ریزش آن‌ها باشید. تا سه ماه اول موهای ابرویی که کاشته‌اید دچار ریزش می‌شوند؛ اما جای نگرانی از این بابت نیست. بعد از سه ماه اول کاشت ابرو، مجددا ابروهای ریخته شده شروع به رشد می‌کنند. ابتدا موها نازک و کرکی هستند و تا ماه هشتم رشد می‌کنند. البته به مرور زمان موهای ابرو ضخیم‌تر و مشابه با موهای اولیه ابروهای شما می‌شوند.

بعد از گذشت ۸ ماه تا ۱ سال، کم کم فرم ابروهای شما به بهترین شکل ممکن در می‌آید. تا قبل از یک سال از کاشت ابرو به طور دقیق مشخص نیست که فرم ابرو به چه شکلی است، اما پس از آن مجددا ابروهای رشد می‌کنند و فرم جذابی را به صورت شما می‌دهند. بنابراین، نتیجه کاشت ابرو بعد از یک سال باید مورد بررسی قرار گیرد.

نتیجه کاشت ابرو بعد از یکسال

عوامل موثر روی نتیجه ابرو کاشت شده بعد از یکسال

نتیجه ابرو کاشت شده بعد از یکسال می‌تواند از فرد به فرد متفاوت باشد. برخی از افراد بعد از یکسال شاهد زیبایی فوق العاده ابروهای خودشان هستند. اما برای برخی از افراد هنوز رشد کامل ابرو بعد از یکسال اتفاق نیفتاده و همچنین ابروها نازک هستند. دلیل تفاوت نتیجه کاشت ابرو بعد از یکسال، شرایط جسمی متفاوت هر فرد است. به طور کلی عوامل زیر می‌توانند روی نتیجه کاشت ابرو بعد از ۱ سال تاثیرگذار باشند.

  • متابولیسم و شرایط بدن فرد

شرایط جسمی هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. ممکن است افراد در طول دوره نقاهت و رشد ابروها استرس بسیار زیادی را تجربه کنند که این موضوع می‌تواند باعث ریزش ابرو شود. یا اینکه متابولیسم بدن فرد و همچنین عملکرد بدن او می‌تواند روی نتیجه ابرو کاشت شده بعد از یکسال موثر باشد. همین موضوع باعث شده تا برخی از افراد بعد از یکسال شاهد ابروهای پرپشت و جذاب برای خودشان باشند و برای برخی دیگر چنین شرایطی اتفاق نیفتد.

  • نوع تغذیه فرد

تغذیه عامل مهمی برای رویش مجدد ابروها است. افرادی که تغذیه مناسبی ندارند، باید منتظر ریزش ابرو نیز باشند. مصرف ویتامین‌ها و مواد معدنی مغذی مانند ویتامین D، ویتامین E، آهن و هر یک از ترکیبات مغذی دیگر می‌تواند روی نتیجه کاشت ابرو تاثیرگذار باشد. هر چقدر تغذیه بهتری داشته باشید، ابروهای پرپشت‌تر و سرزنده‌تری نیز خواهید داشت.

  • نوع بانک مو برای کاشت ابرو

عامل مهم دیگری که می‌تواند روی نتیجه کاشت ابرو بعد از یک سال تاثیرگذار باشد، نوع بانک مو برای کاشت ابرو است. بانک مو در واقع بخش اهداکننده مو برای کاشت در ابرو است. هر چقدر بانک مو قوی‌تر باشد، احتمال نتیجه دادن کاشت ابرو نیز افزایش پیدا می‌کند. معمولا بانک مو در میان دو گوش و پشت سر است. چرا که موهای این ناحیه مشابهت زیادی با ابرو و کف سر دارند.

  • مراقبت از ابرو پس از کاشت

یکی از مهم ترین عوامل موثر روی نتیجه ابرو کاشته شده بعد از یکسال، مراقبت‌هایی است که از ابرو انجام شده است. اگر در دوره نقاهت کاشت ابرو، ابروها را دستکاری نکنید فرم مناسب خود را پیدا می‌کنند. ولی دستکاری کردن ابرو بعد از کاشت، باعث از بین رفتن زیبایی ابروها شده و مشکلات زیادی را به وجود می‌آورد. مراقبت از ابرو پس از کاشت مهم است و باید به نکات توصیه شده از سوی پزشکان متخصص توجه داشته باشید.

عوامل موثر روی نتیجه ابرو کاشت شده بعد از یکسال

آیا نتیجه کاشت ابرو بعد از یکسال دائمی است؟

یکی از مهم‌ترین مزایای کاشت ابرو طبیعی این است که برخلاف سایر روش‌های پرپشت کردن ابروها، نتیجه دائمی دارد. شاید روش‌های مختلفی مانند میکروبیلیدینگ بتوانند شما را سریع‌تر به نتیجه مناسب برای کاشت ابرو برسانند، ولی بعد از یک سال مجددا باید آن‌ها را ترمیم و شارژ کنید. ولی نتیجه ابرو کاشت شده بعد از یکسال دائمی است و تاثیر مثبتی روی زیبایی ابروهای شما خواهد گذاشت.

البته باید دقت کنید که مراجعه به یک پزشک متخصص برای کاشت ابرو و در نظر گرفتن مراقبتهای بعد از کاشت ابرو می‌تواند تاثیر زیادی روی ماندگاری نتیجه آن داشته باشید. در اکثر مواقع اگر بدن به خوبی با ابروهای کاشته شده واکنش نشان دهد، می‌توان شاهد زیبایی ابروها و شادابی آن‌ها بود. حتی پس از یکسال می‌توانید به راحتی ابروهای خودتان را اصلاح کنید.

نتیجه طبیعی کاشت ابرو بعد از یکسال

اگر یک سال از کاشت ابروی شما گذشته است، باید منتظر مشاهده نتیجه طبیعی کاشت ابرو باشید. در واقع ابروهای شما فرم طبیعی به خود می‌گیرند و گویا دوباره از اول ابروهای شما شروع به رشد کرده‌اند. در صورتی که بخشی از ابروها ریخته باشند، می‌توان بعد از یکسال مجددا ابروها را ترمیم کرد. با این حال در اکثر مواقع فرم طبیعی ابرو بعد از یکسال قابل مشاهده بوده و می‌توان ابروها را به شکل دلخواه اصلاح کرد.

بهترین نتایج کاشت ابرو بعد از یکسال در درمانگاه تخصصی آی گل

یکی از موارد موثری روی نتیجه کاشت ابرو بعد از گذشت یک سال، تخصص فردی است که مراحل کاشت ابرو را انجام داده. بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران در حال حاضر درمانگاه تخصصی آی گل است که به علت داشتن تیم متخصص و باتجربه، امکان رسیدن به بهترین نتیجه کاشت ابرو را فراهم می‌کند. می‌توانید جهت ثبت نوبت برای کاشت ابرو در درمانگاه تخصصی آی گل همین حالا با شماره تلفن‌های درمانگاه در ارتباط باشید.