با جدیدترین روش کاشت مو (super fue) آشنا شوید!

جدیدترین روش کاشت مو (super fue) چیست؟

ریزش مو یکی از مشکلات رایج در خانم ها و آقایان است که متاسفانه سن و سال نمی شناسد. این روزها حتی جوانان نیز با مشکل ریزش مو و طاسی سر مواجه هستند. بهترین روش برای رفع این مشکل، استفاده از تکنیک های کاشت مو است. روش های کاشت مو بسیار متنوع هستند و افراد باید بر اساس نظر پزشک، از یکی از روش های کاشت مو کمک بگیرند. با این حال در میان انواع روش های کاشت مو، استفاده از جدیدترین روش کاشت مو (super fue) می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با کاشت مو به روش super fue در تهران و جزئیات آن آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید تا با این روش آشنا شوید.

جدیدترین روش کاشت مو (super fue)؛ روشی ایمن و با نتیجه عالی

همانطور که کاشت مو می تواند باعث زیبایی افراد شود، می تواند چالش های زیادی را نیز به همراه داشته باشد. انتخاب جدیدترین روش کاشت مو (super fue)، به افراد این امکان را می دهد تا عوارض روش های سنتی برای کاشت مو را کاهش دهند و با بالاترین تراکم کاشت مو، به نتیجه دلخواه خودشان برسند.

جدیدترین روش کاشت مو (super fue) که نام آن از خلاصه عبارت Follicular Unit Extraction استخراج شده است، به یک روش جدید برای استخراج فولیکول های مو به صورت تک به تک و ذخیره کردن آن فولیکول به صورت منفرد در کف سر گفته می شود.

این روش مشابه با کاشت مو به روش fue است؛ با این تفاوت که در روش super fue از دستگاه های تمام هوشمند استفاده می شود. بدیهی است که استفاده از این دستگاه ها می تواند عوارض ناشی از روش های قبلی را کاهش دهد و کاشت موی دقیق و با بالاترین تراکم را به همراه داشته باشد.

عکس کاشت مو به روش super fue

مزایا و معایب کاشت مو به روش super fue

به طور کلی، هر یک از پزشکان باید بر اساس شرایط بیمار و نوع ریزش مو و طاسی سر بهترین روش را برای کاشت مو انتخاب کنند. این به این معنی است که لزوما جدیدترین روش کاشت مو (super fue)، نمی تواند بهترین روش برای کاشت مو محسوب شود. با این حال به لطف حداقل رسیدن عوارض و معایب کاشت مو به روش super fue، این روش به یکی از بهترین روش ها برای کاشت مو تبدیل شده است.

از جمله مزایای کاشت مو به روش super fue می توان به کاهش درد، خونریزی، نتیجه بهتر و کاشت مو با تراکم بسیار بالا اشاره کرد. افرادی که ریزش موی ارثی داشته اند و تراکم موهای آن ها بسیار پایین است، می توانند از این روش کاشت مو استفاده کنند. اما افرادی که پوست کف سرشان بسیار ضخیم است، بهتر است که از استفاده از این روش برای کاشت مو خودداری کنند.

کاشت مو به روش super fue در تهران

مراحل کاشت مو به روش super fue

کاشت مو به روش super fue در تهران بر طبق یک سری اصولی انجام می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. در واقع باید تک تک مراحل کاشت مو به صورت اصولی انجام شوند تا در نهایت نتیجه دلخواه حاصل گردد.

  • مرحله اول؛ اسکن و آنالیز پوست سر

در مرحله اول لازم است که از یک دستگاه اسکنر برای آنالیز پوست سر استفاده شود. در این صورت می توان متوجه شد که چه مکانی از پوست سر بهترین گزینه برای کاشت مو می باشد.

  • مرحله دوم؛ ضد عفونی کردن و بی حس کردن پوست سر

مرحله دوم شامل ضد عفونی کردن و بی حس کردن پوست سر است. در این مرحله می توان کلیه میکروب ها و آلودگی های روی پوست سر را از بین برد تا فرد آماده کاشت مو شود. از طرفی با بی حس کردن، بیمار آماده قرار دادن فولیکول های مو خواهد بود و هیچ گونه دردی را احساس نمی کند. جالب است که بدانید برای بی حس کردن پوست سر در این روش، از دستگاه های بی حس کننده بدون سوزن استفاده می شود.

  • مرحله سوم؛ استخراج فولیکول های مو

بر اساس اسکن دقیقی که در مرحله اول انجام شده است، موهایی که دارای ریشه ضخیم و چندتایی هستند استخراج می شوند. کاشت مو به روش super fue در تهران دارای مقدار کمی خونریزی در این مرحله بوده و سرعت ۵ تا ۷ برابری در مرحله برداشت دارد.

  • مرحله چهارم؛ ذخیره فولیکول های استخراج شده

در مرحله بین کاشت و استخراج فولیکول های مو، مرحله ای برای ذخیره فولیکول ها وجود دارد. در کاشت مو به روش super fue در تهران از تجهیزات استریل، حاوی مواد مغذی و محوطه سربسته استفاده می شود تا فولیکول های مو ذخیره شوند.

  • مرحله پنجم: کاشت فولیکول های موی ذخیره شده در منطقه بی مو

در آخرین مرحله از جدیدترین روش کاشت مو (super fue)، کاشت فولیکول های مو با دستگاه های پیشرفته انجام می شود. این دستگاه ها می توانند باعث ایجاد تراکم حداکثری در موهای کاشته شده شوند. این دستگاه ها یک شکاف یکنواخت در سر ایجاد می کنند و فولیکول مو را در عمق پوست می کارند.

مزایا و معایب کاشت مو به روش super fue در تهران

کلینیک زیبایی آی گل؛ بهترین کلینیک برای کاشت مو به روش super fue

کلینیک زیبایی آی گل یکی از کلینیک های زیبایی مطرح در ایران بوده که خدمات خود را در حوزه های مختلف زیبایی به مردم ارائه می کند. اگر متقاضی کاشت مو با روش جدید هستید، می توانید از این کلینیک کمک بگیرد. شاید جدیدترین روش کاشت مو (super fue) بتواند به شما برای داشتن موهای زیبا کمک کند؛

اما تخصص و تجربه پزشک نیز بسیار مهم است. در کلینیک زیبایی آی گل از پزشکان متخصص و باتجربه ای کمک گرفته می شود تا کلیه مراحل کاشت موی آقایان و خانم ها به صورت تخصصی انجام شود. در صورت نیاز به اطلاع از هزینه کاشت مو به روش super fue، می توانید با این کلینیک زیبایی در ارتباط باشید.

نتیجه گیری

جدیدترین روش کاشت مو (super fue) به شما این امکان را می دهد تا موهایی با تراکم بالا بکارید. این روش برای کاشت موهای دارای ریزش گزینه بسیار خوبی است. با این حال باید با پزشک مشورت کنید تا متوجه شوید کاندیدای خوبی برای کاشت مو به روش super fue در تهران هستید یا خیر.