کلینیک کاشت ابرو؛ بهترین مرکز با متخصصین با سابقه

کلینیک کاشت ابرو؛ بهترین مرکز با متخصصین با سابقه

بسیاری از افراد بنا به دلایل مختلفی ممکن است که ابروهای خود را از دست داده باشند. موضوع ژنتیک، برخی بیماری های خاص و همچنین انجام شیمی درمانی یکی از مواردی است که غالباً باعث می‌شود افراد دارای ابروهای کم حجم باشند. در چنین شرایطی نباید نگران ظاهر خود باشید چرا که به واسطه پیشرفت علم پزشکی در حوزه زیبایی صورت اقدامات گسترده ای را می توان انجام داد. در کلینیک کاشت ابرو همواره سعی میشود با استفاده از بهترین تکنیک های تعریف شده عمل کاشت با کیفیت بالا و نتیجه مطلوب انجام شود. این عمل می تواند فرم طبیعی ابرو را بازگرداند و باعث ایجاد چهره زیبا در شما شود.

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

بسیاری از افرادی که در پایتخت ساکن هستند همواره به دنبال بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران می باشند. آنها می خواهند در وهله اول از کیفیت عمل مطمئن باشند و از همه مهمتر نتیجه خوبی را نیز دریافت کنند. به طور کلی کلینیکی می تواند خدمات خوبی را در این حوزه به شما ارائه دهد که از به روزترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده کند. از طرفی پزشکان متخصص و با سابقه بالا نیز می توانند علاوه بر انجام یک عمل کاشت ابرو با کمترین عوارض دقیقاً همان فرم و قابی را ایجاد کنند که شما انتظار دارید. هماطور که می‌دانید در فرایند کاشت ابرو ایجاد خواب مناسب و طبیعی، قاب زیبا بسیار حائز اهمیت می باشد.

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

فرایند عمل در کلینیک کاشت ابرو

در کلینیک کاشت ابرو همواره سعی می شود از موهای طبیعی خود فرد برداشت و در ناحیه گیرنده پیوند زده شود. این  تکنیک شرایطی را فرار میکند تا بافت پوستی و همچنین بخش عمقی ناحیه ابرو سازگاری بالایی با فولیکول های مو داشته باشد. غالبا از پشت سر درست در ناحیه ای که تراکم موها در حد بیشینه می باشد عمل برداشت مو انجام میشود. متناسب با حجم ریزش ابروها گرافت ها آماده سازی می شوند تا در نقطه گیرنده پیوند زده شوند. در روند عمل فرد هیچگونه درد آزار دهنده ای را احساس نمی کند چرا که با تزریق بی حسی موضعی شما با آرامش بیشتری می توانید پزشک را تا اتمام عمل همراهی کنید.

امنیت و سلامت زیباجو در کلینیک کاشت ابرو

موضوع بسیار مهمی که در کلینیک کاشت ابرو و سایر عمل های زیبایی بسیار حائز اهمیت می باشد این است که امنیت و سلامت فرد در فرایند عمل و بعد از عمل حفظ شود. پزشک متخصص با اجرای یکسری تکنیک های استاندارد و کاملاً تعریف شده در رفرنس های بین المللی سعی می کند میزان جراحات وارده در عمل را تا حد ممکن کاهش دهد تا فرد دوران نقاهت کمتری را تجربه کند.

در عمل کاشت مو با توجه به اینکه ممکن است یک برش نواری در پشت سر انجام شود. روند کار به گونه‌ای است که ناحیه مورد نظر کاملا صحیح بخیه زده شود تا کمترین میزان اسکار ایجاد شود. در مجموع کلیه اقداماتی که مرتبط با سلامت زیبا جو است به طور کامل انجام خواهد شد.

امنیت و سلامت زیباجو در کلینیک کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو

در کلینیک کاشت ابرو همانطور که ذکر شد اولویت بر این است که عمل با امنیت کامل انجام شود. به همین دلیل نباید انتظار عوارض ناراحت‌کننده‌ای را داشته باشید. اما به طور کلی عوارضی که برای این نوع عمل تعریف شده اند شامل بروز عفونت، باز شدن بخیه ها در قسمت پشت سر، بروز اسکار، عدم ایجاد تقارن در کاشت ابرو، از بین رفتن فولیکول مو می باشد.  اگر شما به یک کلینیک مجهز همراه با پزشک متخصص مربوطه مراجعه کنید قطعاً هیچ کدام از موارد مذکور رخ نخواهد داد. به همین دلیل بدون استرس و نگرانی می توانید این عمل را انجام دهید.

ماندگاری کاشت ابرو

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که در عمل کاشت ابرو یک رویکرد موقتی دنبال می‌شود اما باید بگوییم به هیچ عنوان این گونه نیست. در واقع این نوع عمل، زیبایی همیشگی را برای شما به ارمغان می آورد. البته اگر شما بتوانید مراقبتهای اصولی و مناسب را بعد از عمل انجام دهید. چرا که کیفیت عمل تا حدی در ماندگاری فولیکول های مو تاثیر گذار است. اما مراقبت های بعد از آن نیز به مراتب تاثیر خود را خواهد گذاشت. پس اگر میخواهید ماندگاری عمل کاشت همیشگی باشد به توصیه های پزشکی مبنی بر مراقبت های ویژه عمل کنید.

هزینه کاشت ابرو

مهمترین موضوعی که همواره مورد سوال زیباجویان می باشد هزینه کاشت ابرو است. همانطور که می‌دانید کلینیک کاشت ابرو در شهر تهران یا دیگر استان‌ها تعداد بالایی دارد. در نتیجه به منظور ایجاد جو رقابتی سعی میکنند بهترین قیمت را برای مشتریان خود در نظر بگیرند. البته برای برخی افراد موضوع هزینه جزو اولویت های عمل می باشد. چرا که برای برخی دیگر اولویت اول کیفیت و نتیجه ایده آل مطرح است.

هزینه کاشت ابرو

مراقبت های بعد از عمل

 کلینیک کاشت ابرو ممکن است در قالب یک یادداشت، توصیه هایی را پس از عمل به شما ارائه دهد تا بتوانید با همراه داشتن برگه مورد نظر تمام اقدامات مراقبتی را انجام دهید. اما ساده ترین مواردی که اهمیت دارد این است که شما باید نحوه خوابیدن خود را اصلاح کنید. بروز کشیدگی یا اعمال فشار در ناحیه ابرو می تواند نتیجه عمل را دگرگون کند. از طرفی ناحیه مربوطه باید تمیز و بهداشتی باقی بماند. همچنین قرار نگرفتن در معرض نور خورشید تا یک مدت مشخصی می تواند روند بهبودی شما را تسریع بخشد.

اقدامات قبل از کاشت ابرو

بسیاری از بانوان ممکن است بنا به برنامه روزمره از لوازم آرایشی زیادی استفاده کنند. اما این موضوع در روز عمل کاشت ابرو باید کاملاً قطع شود. حتی ملایم ترین کرم های پوستی نیز می تواند فرآیند عمل را تحت تاثیر قرار داد. به همین دلیل اگر میخواهید نتیجه خوبی از این عمل کسب شود و پزشک نیز بهتر بتواند تکنیک های مرتبط با کاشت را انجام دهد بهتر است از هیچ گونه مواد آرایشی استفاده نکنید. از طرفی برخی از داروهای رقیق کننده خون نیز بنا به توصیه پزشک بهتر است مصرف نشود.

کلینیک کاشت ابرو آی گل یک مجموعه مجهز و با متخصصین با سابقه

کلینیک آی گل به عنوان یک مجموعه مجهز و از همه مهمتر بهره مندی از پزشکان متخصص میتواند بهترین خدمات حوزه زیبایی پوست و مو را به زیباجویان ارائه دهد. از طرفی عمل های دیگری همچون تزریق فیلر لب، فیلر شقیقه، کاشت مو، بلفاروپلاستی نیز در این مرکز انجام می شود. شما می توانید به منظور تعیین وقت و کسب مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.