لیزر موهای زائد مردان؛ دستگاه لیزر پیشرفته، قیمت مناسب

لیزر موهای زائد مردان؛ دستگاه لیزر پیشرفته، قیمت مناسب

آقایان بخش زیادی از زمان و هزینه خود را برای اصلاح موهای زائد و حذف آن از نقاط مختلف بدن صرف می‌کنند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که می‌توان با انجام عمل لیزر برای همیشه آنها را از تمام بدن پاک کرد. لیزر موهای زائد مردان یک راه حل اساسی محسوب می‌شود و شرایطی را فراهم خواهد کرد تا شما دیگر وقت گرانبهای خود را برای اصلاح موهای بدن هدر ندهید.

یک روش کاملا ایمن و صددرصد تایید شده توسط سازمان های بین المللی می‌باشد. به این صورت که شما با انجام عمل لیزر فقط موهای زائد خود را از دست می‌دهید و هیچ تاثیری بر سلامت پوست شما ندارد. البته فرد زیباجو باید مورد بررسی و ارزیابی های دقیق قرار بگیرد تا صلاحیت او برای انجام این عمل تأیید شود. این کار توسط متخصصان پوست در کلینیک های زیبایی انجام خواهد شد. در این مقاله اطلاعات بسیار جزئی تر و به نسبت کاملی را ارائه خواهیم داد تا پاسخ بسیاری از سوالات اصلی شما باشد.

لیزر موهای زائد برای آقایان روی چه نوع پوست و مویی انجام می‌شود؟

به عنوان یک قاعده کلی و تعریف شده لیزر موهای زائد مردان معمولا روی نوع پوست و موهای خاص می‌تواند انجام شود.یعنی افرادی که دارای پوست روشن و موهای تیره هستند گزینه بسیار مناسبی برای انجام عمل می‌باشند. نتایج کار نیز برای این گونه افراد کاملا موفقیت آمیز و ایده آل می‌باشد. کلینیک های تخصصی با تنظیم طول موج لیزر باعث می‌شوند تا هیچگونه ضرر پوستی ایجاد نشود. زمانی که بین رنگدانه های مو و پوست تضاد و فاصله زیادی وجود دارد عمل لیزر بهتر انجام می‌شود. یعنی پوست روشن یا سفید و موهای کاملا سیاه.

در طرف مقابل ملاحظات بسیار زیادی برای افرادی که موهای روشن یا سفید دارند در نظر گرفته می‌شود. درواقع لیزرها رنگدانه های مو را هدف قرار می‌دهند وقتی موها هیچ گونه رنگدانه ای ندارند ممکن است روشهای دیگری برای حذف موهای زائد مورد استفاده قرار گیرد. البته دستگاه‌ها و تجهیزات جدیدی که امروزه طراحی و ساخته شده اند تا حدودی این مشکلات را برطرف کرده اند.

مزایای لیزر موهای زائد مردان

این روزها بسیاری از آقایان علاقه مند به انجام لیزر موهای زائد هستند. شاید در گذشته استفاده از این تکنیک چندان متداول نبود؛ اما در حال حاضر با وجود دستگاه های پیشرفته و مورد تایید بودن این روش رفع موهای زائد توسط FDA، آقایان می توانند با حداکثر ایمنی از این روش برای حذف موهای زائد بدن خودشان استفاده کنند. آشنایی با معایب و مزایای لیزر موهای زائد برای آقایان می تواند به شما این امکان را بدهد تا با خیالی راحت از این روش کمک بگیرید و از زیبایی پوست و بهداشت بدن خود لذت ببرید.

امروزه اکثر آقایان با هدف رعایت بهداشت فردی و صرفه جویی در زمان خودش از لیزر موهای زائد کمک می گیرند. اگر به درستی و به صورت منظم جلسات لیزر یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته شوند، پس از ۸ جلسه درمانی عملا موهای زائد از بین خواهند رفت و آقایان می توانند بدون دردسر شیو کردن موها در هر روز، در جامعه حضور پیدا کنند. بنابراین، از جمله مزایای لیزر موهای زائد مردان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یک راه حل دائمی برای رفع موهای زائد
  • دارای ایمنی بسیار بالا
  • اثربخشی فوق العاده برای انواع پوست
  • کمک به رعایت بهداشت فردی
  • موثر در کاهش مشکلات پوست

لیزر موهای زائد برای آقایان روی چه نوع پوست و مویی انجام می‌شود؟

آیا لیزر موهای زائد بدن مردان با درد و سوزش همراه است؟

زمانی که صحبت از لیزر موهای زائد مردان می‌شود ناخودآگاه عمل سوزاندن ریشه مو و از بین بردن فولیکول های موهای بدن به ذهن می‌آید. این اساس کار لیزرها می‌باشد که با تابش مستقیم یک نور با انرژی بالا باعث متوقف کردن رشد موهای زائد و ریزش آنها شوند.

اما دستگاهی که امروزه برای لیزر موهای زائد مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد سری الکساندرایت و آخرین مدل آن می‌باشد. شما در این خصوص می‌توانید مقاله لیزر موهای زائد با الکساندرایت را مطالعه فرمائید.

کلینیک هایی که از این دستگاه بهره می‌برند فرایند بسیار سهل و آسانی را برای انجام عمل لیزر و حذف موهای زائد خواهند داشت. به دلیل سیستم هوشمندی که این دستگاه دارد باعث می‌شود تا زیباجو حداقل درد و سوزش را داشته باشند.

لیزر موهای زائد مردان ضرر دارد؟ عوارض آن چیست؟

همانطور که گفته شد فرایند عمل لیزر بدن آقایان همراه با مشاوره قبل از آن و ارزیابی های تخصصی انجام می‌شود. لذا این پزشک است که تشخیص می‌دهد شما برای این عمل مناسب هستید یا خیر؟ اما برای افرادی که از یک پوست کاملا سالم و ایده آلی برخوردار هستند ضرر چندانی را نمی توان ذکر کرد.

یکسری عوارض جزئی وجود دارد که طبیعتآ برای هر عمل دیگری نیز قابل تعریف است. اصولا انجام عمل لیزر موهای زائد مردان باعث ایجاد یک تنش و افزایش حرارت در سطح پوست می‌شود, این عوارض جزئی تا چند روز اول خواهند بود و بلافاصله از بین می‌رود. مواردی که ممکن است با آن روبرو شوید شامل تورم و قرمزی پوست است.

افرادی که مبتلا به بیماری هرپس سیمپلکس یا تب خال های پوستی هستند ممکن است پس از عمل شیوع بیشتری در نقاط مختلف بدن خود داشته باشند. به همین دلیل است که همواره تاکید می‌کنیم ارزیابی های دقیق برای سلامت پوست بیش از همه اهمیت دارد. در مقاله معایب و مزایای لیزر موهای زائد اطلاعات کامل تری در این زمینه داده شده است.

لیزر موهای زائد مردان ضرر دارد؟ عوارض آن چیست؟

آیا می‌توان لیزر موهای زائد را در منزل انجام داد؟

بسیاری از آقایان همواره دوست دارند روش های آسان تر و کم هزینه تر را برای لیزر فول بادی انتخاب کنند. پاسخ به این سؤال کاملا مثبت است یعنی دستگاه‌ها و ابزارهای خانگی ساخته شده است که می‌تواند تا حدودی باعث حذف موهای زائد شود. اما باید این نکته را مدنظر داشته باشید که قدرت این دستگاه با نمونه هایی که در کلینیک های زیبایی وجود دارند بسیار فرق دارد. اگر به دنبال یک نتیجه سریع و کاملا مثمر ثمر هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به یک کلینیک مجهز که از اخرین سری دستگاه لیزر موی زائد الکس استفاده می‌کند مراجعه کنید.

لیزر موهای زائد برای کدام از نواحی بدن آقایان قابل استفاده است؟

با توجه به اینکه لیزر موهای زائد می تواند باعث از بین بردن فولیکول های مو در نواحی مختلف بدن شود و هیچ ضرری به بافت های مختلف وارد نمی کند، شما می توانید در هر ناحیه از بدن خودتان از این روش رفع موهای زائد استفاده کنید. با این حال اکثر آقایان این تکنیک رفع موهای زائد را برای نواحی خاص بدن مانند سینه، کمر، خط ریش و زیر بغل استفاده می کنند. دیگر انتخاب با شماست که کدام یک از نواحی بدن خودتان را برای لیزر کردن انتخاب کنید.

لیزر موهای زائد مردان برای نقاط مختلف بدن قابل انجام است. هر قسمتی از بدن که به نوعی دارای موهای زائد می‌باشد می‌تواند با دستگاه های لیزر پاکسازی شود. در کنار این‌ها می‌توان از این لیزر برای گونه های آقایان که دارای موهای بسیار ریز و زائد هستند نیز بکار برد. در واقع منظور ما لیزر کردن ریش صورت نیست. بلکه ایجاد یک خط ریش کاملا صاف و ایده آل است. همچنین در قسمت پایین گردن که آقایان این ناحیه را اصلاح می‌کنند نیز می‌توان لیزر کرد. در مقاله لیزر موهای زائد صورت می‌توانید به اطلاعات کامل تری دست پیدا کنید.

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه ای که برای لیزر موهای زائد مردان در نظر گرفته می‌شود بر اساس حجم کار متفاوت است. آقایانی که به دنبال لیزر دائمی کل بدن هستند و افرادی که می‌خواهند یک نقطه خاص مانند سینه یا زیر بغل را لیزر کنند از لحاظ قیمتی فرق دارند. از طرفی تعداد جلساتی که نیاز است لیزر انجام شود مستقیما روی هزینه تأثیر می‌گذارد. در کنار این‌ها میزان واکنشی که موهای بدن افراد در مقابل لیزر دارند یکسان نیست. برخی از افراد ممکن است با ۵ جلسه کاملا درمان شوند اما برخی دیگر نیاز به جلسات بیشتر داشته باشند.

لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک آی گل

کلینیک آی گل به عنوان بهترین مرکز لیزر موهای زائد با بهره مندی از مدرن ترین تجهیزات لیزر موهای زائد که در حال حاضر دستگاه الکساندرایت است می‌تواند بهترین خدمات را به مشتریان و زیباجویان ارائه دهد. هدف اصلی ما حفظ سلامت شما و ایجاد یک نتیجه مطلوب و مورد انتظار می‌باشد. جهت تعیین وقت و همچنین مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات جزئی تری به شما ارائه شود.